Szkoły Podstawowej nr 15 im. 4 Dywizji Piechoty Wojska Polskiego
ˆ

Załatwianie spraw

Szczegóły informacji

Sposób przyjmowania i załatwiania spraw.

Informacja ogłoszona dnia 2013-02-04 13:41:17 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne

Akapit nr 1 - brak tytułu

Dni i godziny przyjmowania interesantów przez kierownika jednostki: codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania (po wcześniejszym umówieniu się).

Skargi i wnioski można składać od poniedziałku do piątku w godz.: 800 – 1500 w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 15 w Zielonej Górze, ul. Lisia 37 oraz
  • drogą elektroniczną:na adres e-mail:
  • poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą na platformie e-PUAP adres: /SP15ZielonaGora/domyslne
Korzystanie z elektronicznej skrzynki podawczej wymaga posiadania profilu zaufanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Uwaga!
Pisma skierowane na adres poczty elektronicznej traktuje się jako przesyłki złożone w trybie niewymagającym potwierdzenia wniesienia podania.W przypadku gdy w przepisach prawa został określony wzór pisma lub wzór nieelektroniczny, przesyłki złożone w ten sposób uważa się za wniesione nieskutecznie.
Wymagania dla pisma wniesionego za pomocą poczty elektronicznej:
  1. musi zawierać adres elektroniczny wnoszącego podanie,
  2. maksymalny rozmiar wiadomości e-mail zawierającej dokument elektroniczny wraz z załącznikami, nie powinien przekraczać 20MB,
  3. format danych przyjmowanych dokumentów elektronicznych określa załącznik do rozporządzenia z dnia 14 września 2011 r. Prezesa Rady Ministrów w sprawie sporządzania i doręczania dokumentów elektronicznych oraz udostępniania formularzy, wzorów i kopii dokumentów elektronicznych.

Podmiot udostępniający informację:
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
2013-02-04
Osoba, która odpowiada za treść:
Data wprowadzenia do BIP
2013-02-04 13:41:01
Wprowadził informację do BIP:
Data udostępnienia informacji:
2013-02-04 13:41:17
Osoba, która zmieniła informację: